Sunway Ürünleri Limited

Dürüstlük, Mesleğe Saygı, Yenilik, Değer

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Sunway Products Limited

Sertifika
iyi kalite güçlü led el feneri satış için
iyi kalite güçlü led el feneri satış için
Ben sohbet şimdi

Sunway Products Limited

1 2 3 4 5 6 7
Sunway Products Limited Sunway Products Limited Sunway Products Limited Sunway Products Limited Sunway Products Limited Sunway Products Limited Sunway Products Limited
Building Office Production line Meetting Certificates Heying Fair

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Markalar : Sunway, Blocklite
No. Çalışanları : 400~600
Yıllık satış : 15000000-30000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 80% - 90%
Sunway Products Limited, 2007 yılında kurulan Ar-Ge, üretim konusunda uzmanlaşmış bir Çin Ulusal Yüksek teknoloji Kurumsal ve LED el feneri, kamping lambaları, Barbekü lambaları, T8 LED tüp ışıkları, LED bisiklet ışıkları, şapka klips ışıkları, panel LED ışıklar vb.

Şirket 5,000 m2'nin üzerinde bir alanı kaplar ve 300'ün üzerinde çalışanıyla birlikte, 30'u ışık dağıtımı, armatür tasarımı ve termal yönetim konularında tecrübeli mühendislerdir. Sunway, çeşitli uygulamalar için özel olarak tasarlanmış yüksek özellikli aydınlatma armatürlerinin tümü için ışık çıkışı, etkililik ve güvenilirlik alanında sürekli yeniliklerle LED aydınlatma teknolojisinin mevcut durumunu tanımlıyor.

Teknik mükemmellik sürekli takip ile Sunway onlarca sofistike üretim ve test ekipmanları satın aldı ve ISO9001: kalite yönetim sistemi ve ISO14001: 2004 çevre yönetim sistemi ile uyumlu olarak bileşen muayene, üretim ve test sıkı standartlarını uyguladı. Sunlight, Çin Aydınlatma Mühendisliği Topluluğu ve Çin Katı Hal Aydınlatma Birliği'nin aktif üyesi olarak daima sürdürülebilir teknik yeniliklere bağlı kalmıştır.

Şimdi Sunway'nin 25 faydalı patenti var ve CE, RoHS, UL, FCC sertifikalarını geçti. Sunway "Temel olarak kalite, güdülenmiş güç olarak inovasyon" ilkesine bağlı kalarak, ABD, İngiltere, Hollanda, Finlandiya, İsveç, Almanya, Fransa, vb. Müşteriler arasında yüksek bir üne sahiptir. Bir müşteri memnuniyeti, uluslararası satış ve servis ağını yoğunlaştırmıştır. hızlı inşa ediliyor. Şık, endüstri lideri tasarımlar ile Sunway ürünleri, genişleme dünyanın her yerindeki diğer pazarlara düzenli olarak devam ettikçe, Çin'de evlat edinme oranlarını kaydetmek için sabaha karşı geldi.

Sunway gelişimi ve gücü ile birlikte, içtenlikle denizaşırı ve evcil iç aydınlatma şirketleri, ticaret şirketleri, distribütörler, mühendislik şirketleri fabrikamızı ziyaret etmek için hoş geldiniz. Yüksek kalite, makul fiyat, en hızlı teslimat ve en iyi hizmeti temel alarak sizinle çalışmak istiyoruz. Sunway, her müşteriye uygun fiyatlı, yüksek verimli, enerji tasarrufu, çevre dostu ve uzun ömürlü gelişmiş LED Aydınlatma Çözümleri sunmaya her zaman hazırdır. Amacımız Çin'deki en iyi ortak olmaktır!

Ayrıca karavan aksesuarları, plastik enjeksiyon takımları ve kalıplama, SMT, güç tedarikçisi tasarımı, aydınlatma modülleri, vb Biz sizinle çok yönlü bir iş geliştirebilir dahil olmak üzere müşterilerimize OEM, ODM hizmetleri tam bir yelpazede sağlayabilir!

Tanıştığımıza hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
Sunway Products Limited

İlgili kişi: Mrs. Erin Duan

Tel: 86-755-294511863

Faks: 86-755-22632310

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)