Sunway Ürünleri Limited

Dürüstlük, Mesleğe Saygı, Yenilik, Değer

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Sunway Products Limited Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite güçlü led el feneri satış için
iyi kalite güçlü led el feneri satış için
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  SUNWAY, ışık dağıtımı, fikstür tasarımı ve termal yönetim konularında deneyimli 30 mühendisin yanı sıra 5.000 m²'lik bir alana sahip bir alana sahip olup, LED aydınlatma teknolojisinin bugünkü durumunu, ışık hattı çıktısında, verimlilikte ve güvenilirlikte sürekli yeniliklerle tanımlıyor Özellikle çeşitli uygulamalar için tasarlanmış yüksek özellikli aydınlatma armatürleri.

  Sunway toplam 5 üretim hattına, SMT ve sürücü üretim hatlarına ve iki ışık montaj hattına sahiptir. SUNWAY, en kaliteli ürünleri üretmek için ISO 9001: 2008 ve ISO 14001'e uygun olarak çalışır. Sanyo Çok Fonksiyonlu Tezgah, Reflow Makinesi, Entegre Küre vb. Gibi ekipmanlar ile SUNWAY, tüm müşterilerine en yüksek standartlarda kalite sözü vermeyi kendine emanet edebilir.

 • OEM / ODM
  Sunway ileri üretim yönetimi ve LED ekran Ar-Ge teknolojisi ve ayrıca OEM / ODM hizmetleri LED her türlü sağlamak için teknik yeniliklere devam ediyor.

  2007-2017 yılları arasında Sunway, özellikle ABD, İngiltere, Avustralya, Almanya, Fransa Hollanda, Finlandiya ve çoğu AB şirketi için bir çok ünlü marka ve büyük işletmeler için OEM yapmaktadır; pek çok müşteri LED ürünlerimize büyük ilgi göstermektedir.

  Örneğin, üretiyoruz ve bizim LED el feneri ayda 15.000 adet ihracat,

  Bu kalite ve yenilikçi tip zaten birçok şirketin pazarda ve işte yardım etmesine yardımcı olmuştur.

 • Ar-Ge
  Uluslararası kalite standartlarına ve kontrol önlemlerine sıkı sıkıya bağlı kalmak, daha verimli iş performansı için bakım maliyetlerini düşürür ve her yeni ürün, tüm IES dosyalarının adil ve kusursuz ürün güvenilirliği sağlanarak bağımsız bir test merkezi tarafından test edilir. Ayrıca, küresel bir yazılı garanti tüm Sunway ürünlerinin eksiksiz müşteri memnuniyetini garanti eder.

İletişim bilgileri
Sunway Products Limited

İlgili kişi: Mrs. Erin Duan

Tel: 86-755-294511863

Faks: 86-755-22632310

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)